Müügitingimused

 

Üldine

 1. Müügitingimused kehtivad MoeStuudio.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Moestuudio OÜ (edaspidi ka MoeStuudio) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 2. Moestuudio OÜ jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi.

 

Hinnainfo

 1. Kõik veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
 2. Ostudel, mille kogusumma jääb alla 50 euro, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. (SmartPost; Omniva).
 3. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (1 päev pärast tellimuse vormistamist).
 4. Moestuudio OÜ jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi.

 

Müügilepingu jõustumine

 1. Kauba müügilepinguga kohustub MoeStuudio andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või MoeStuudio poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub MoeStuudio.ee veebipoele tasuma Kauba eest esitatud tellimusel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
 2. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 1 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 3. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist MoeStuudio pangakontole.

 

Tellimisega tooted

 1. Tellimisega toodete tarneaeg sõltub konkreetsest tootest. Eeldatav tellimise aeg on välja toodud toote infos.
 2. Toodet ei tellita enne, kui Tarbija tehtud makse on laekumist MoeStuudio pangakontole.
 3. Tellimuse saabumisest MoeStuudiosse teavitatakse e-maili teel.
 4. Juhul, kui MoeStuudiol ei ole võimalik toodet tarnida (näiteks on tootjal toode saanud otsa) siis tagastatakse ostusumma täies ulatuses.


Kohaletoimetamine

 1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib MoeStuudio tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 2. MoeStuudio veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest MoeStuudio.ee veebipoe pangakontole.
 3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
 4. MoeStuudio ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida MoeStuudio.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

 

Toote tagastamine või ümbervahetamine

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
 2. Toode peab olema orginaalpakendis ja ei tohi olla kantud ehk toode peab olema kasutusjälgede ja lõhnadeta ning etikettidega - vastasel juhul on MoeStuudiol õigus tagastatud tootest keelduda.
 3. Kauba tagastamiseks või ümbervahetamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus e-poe kaudu. Toote tagastamise ja/või ümbervahetamise täpsemad juhised leiab siit.
 4. Tarbija peab kauba tagastama 14 päeva jooksul peale ostu või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. 
 5. Toote tagastamise- ja ümbervahetamise kulud katab Tarbija.
 6. Tingimuste täitmisel tagastatakse toote maksumus tarbijale hiljemalt 14 päeva jooksul. Postikulu ei kuulu tagastamisele.
 7. Toote tagastamise ja ümbervahetamise tingimused ei kehti Facebook keskkonnas oksjoni või grupitellimuse kaudu ostetud toodetele.

 

Vääramatu jõud

 1. MoeStuudio ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida MoeStuudio ei saanud mõjutada või ette näha.

 

Isikuandmete töötlemine

 1. Tarbija annab MoeStuudio veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
 2. MoeStuudiol on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.
 3. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
 4. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku MoeStuudio veebilehel.
 5. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka MoeStuudio veebipoel ligipääs.


Fotode autoriõigused

 1. Kõik MoeStuudio veebilehel ja Facebooki lehel olevad fotod on Moestuudio OÜ omand ning kaitstud autoriõiguse seadusega. Nende kopeerimine, levitamine või mõnel muul moel kasutamine on ilma autori nõusolekuta on keelatud.

Võrdle 0

No products

To be determined Postitamine
0,00 € Kokku:

Vormista tellimus